Prihlásiť sa

Zápisnica z Pedagogickej rady, zo dňa 02. september 2009 ZUŠ Októbrová 32 Prešov

Zápisnica z Pedagogickej rady, zo dňa 02. september 2009 ZUŠ Októbrová 32 Prešov

Kde v bode :

1-1 - sa spomína hospodárenie školy – veľmi pozitívne ( k čomu bola dobrá delimitácia a prepustenie troch zamestnankýň, aj keď len formou dohody ? )

1-6 - riaditeľ informuje, že bol opätovne zvolený do funkcie, len pozabudol spomenúť, že daná informácia je už polroka stará. No pochvala od „xxx je tam zapracovaná.

1-9 - opätovná pochvala, veď na účte máme už 55.000,-€ a budú odmeny !

1-10 - pedagogickí pracovníci podávajú návrh mestu na udelenie mimoriadnych odmien pre svojho riaditeľa školy ZUŠ Prešov. O danej kauze Vás budeme podrobne informovať.

V bode 2 -  riaditeľ podal informácie z porady, zo dňa 26.08.2009 na ktorej sa vôbec nezúčastnil a OŠKaŠ ani neeviduje jeho ospravedlnenie, lebo že vraj sa neevidujú.

V bode 3 - riaditeľ uvádza návrh na zmenu štatutárafinančné prostriedky budú prefinancované a že je potrebné čakať na informácie od mesta. Kauza bude podrobne zverejnená mediálne.

Taktiež prezentované riaditeľom zachovanie pedagogických zamestnancov zmení sa len štatutár, zachovanie žiakov, priestorov a materiálno-technického vybavenia ( ktoré si nakoniec navrhovateľ delimitácie - riaditeľ ZUŠ Októbrová 32 Prešov v januári 2010 odviezol )
Samozrejme, ak zamestnanci boli uvedení do omylu, akceptovali návrh mesta ako zriaďovateľa školy. No pritom to bol len návrh samotného riaditeľa Mgr. Gumana. Kauza bude podrobne zverejnená v médiách, vrátane spoluúčasti OŠKaŠ Prešov.

Tak ako bola sprístupnená:
Zdroj: informácie získané cestou zákona – 211/2000

Last modified onnedeľa, 05 jún 2016 16:50

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Banner 468 x 60 px

Prešov